przesuń do początku strony

Aktualności

07 LUT 2019

Kurs z zakresu budowy i eksploatacji obiektów schronowych oraz ukryć dla ludności

Do zadań Obrony Cywilnej w czasie pokoju należy m.in. szkolenie personelu odpowiedzialnego za przygotowanie schronów i ukryć dla ludności oraz utrzymanie ich w gotowości do wykorzystania. Dlatego też Biuro ds. Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej podległe Szefowi Obrony Cywilnej Kraju w porozumieniu z Wojskową Akademią Techniczną organizuje kurs z tego zakresu dla kadry OC odpowiadającej m.in. za budowle schronowe.

Kurs odbędzie się w dniach 10÷13.09.2019 r. w ramach XXXIII międzynarodowej konferencji naukowo-technicznej pt. „Inżynieria bezpieczeństwa – ochrona przed skutkami nadzwyczajnych zagrożeń” – EKOMILITARIS 2019.

Konferencja będzie przeprowadzona w ośrodku REWITA Kościelisko, Oddział WDW Zakopane przez Wojskową Akademię Techniczną przy współpracy

z Komendą Główną Państwowej Straży Pożarnej (Szefem Obrony Cywilnej Kraju). Koszt udziału w kursie (z materiałami szkoleniowymi) oraz wszystkich rzedsięwzięciach konferencyjnych wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem w pokoju dwuosobowym wynosi 1250 zł, a w pokoju jednoosobowym 1450 zł.

Szczegółowe zaproszenia konferencyjne wraz z informacjami kursowymi zostaną przesłane do końca sierpnia br. osobom, które wstępnie (tj. do końca lipca br.) zgłosiły swój udział w kursie na dwa n/w adresy: e-mail: janina.daniec@wat.edu.pl oraz jzwolinski@kgpsp.gov.pl

Kategoria: Powiązane pliki
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Komunikat 1 Komunikat 1 19-02-07 13:21 264.07KB pobierz plik: Komunikat 1
Zgłoszenie uczestnictwa Zgłoszenie uczestnictwa 19-02-07 13:21 273.2KB pobierz plik: Zgłoszenie uczestnictwa

wszystkie aktualności